út 11. 12. | Místo bude upřesněno

váNOČNÍ jógové pohlazení

Prožijte každou ásánu s příjemným pocitem a takto příjemně přivítejme i blížící se vánoční čas. Přivítejme Vánoce v klidu a s čistou a vyrovnanou hlavou. NáDECH, výDECH.....
Zakázat přihlašování
váNOČNÍ jógové pohlazení

Čas a místo

11. 12. 2018 18:30 – 20:00
Místo bude upřesněno

O události

Vánoce jsou svátky, které jsou nám dopřány, abychom svůj čas strávili tak, jak my si jej přejeme NEJraději trávit.

Proto se už v tomto předvánočním nádherném čase zaberte do sebe, do svých činů, které vás dělají šťastnými. Zapomeňte na fronty v obchodech a užijte si atmosféru. Zapomeňte na zdravou stravu a klidně ochutnejte syrové těsto při pečení. Balte dárky s radostí a ne se zamračeným obočím a slovy "Ježiš... ještě tolik mi jich zbývá?!" Ale vždyť se každý alespoň trochu poznal :)

Předvánoční lekce jógy je jemná, vánočně laděna pro zachování pocitu klidu, jistoty a štěstí, který si při běžné józe dopřáváme.

Prožijte každou ásánu s příjemným pocitem a takto příjemně přivítejme i blížící se vánoční čas. Přivítejme Vánoce v klidu a s čistou a vyrovnanou hlavu. NáDECH, výDECH.....

Po jógovém jemném protažení se společně posadíme, zapálíme vonné tyčinky, vonné svíčky, dopřejeme si lahodný čajík, dobré jídlo a vyrobíš si svůj náramek z minerálních kamenů. Pro sebe, aby zdobil tvoji ruku nebo pro blízkého jako překvapení pod stromečkem.

CENA LEKCE je 150,- Kč. Pokud budete chtít přispět nějakou vyšší částkou, uděláte tím dobrý skutek. Penízky poputují na Dětský domov... a řekněte,.... nejsou právě O TOM Vánoce? :-)

REZERVACE na lekci přes web www.joganaoblacku.cz

Maximální kapacita je 9 osob, to proto, abychom se cítili příJEMNĚ.

Sdílet událost