ne 17. 2. | Na Obláčku

PodVEČERNÍ splynutí s pokorou

Každý rok se opakuje jeden den, který je jiný než ty ostatní. Jeden den, kdy je dobré se pozastavit, poděkovat vesmíru za životní sílu a za energii, kterou nám dává. 17.2. je Den dětské onkologie. V tento den se můžete o svou energii podělit a poslat ji tam, kde je nejvíce potřeba .
Zakázat přihlašování
PodVEČERNÍ splynutí s pokorou

Čas a místo

17. 2. 2019 18:30
Na Obláčku, Čelakovského, 430 01 Chomutov, Česko

O události

Každý rok se opakuje jeden den, který je jiný než ty ostatní. Jeden den, kdy je dobré se pozastavit, poděkovat vesmíru za životní sílu a za energii, kterou nám dává.

17.2. je Den dětské onkologie.

V tento den se můžete o svou energii podělit a poslat ji tam, kde je nejvíce potřeba .

Je to DEN, kdy se na chvilku všichni zastavíme a myšlenkou pouhou touhu po uzdravení dítěte posílíme.

Podvečerní jóga bude trvat minimálně 1,5 hodiny, provedeme společné jemné jógování, protažení, zpěv manter a řízenou meditaci k uzdravení (se). Cena lekce je 150,- Kč. Maximální kapacita je 9 osob proto, abychom se cítili příjemně.

Veškeré vybrané peníze z této lekce poputují rodině malého chlapečka Péti, která s největší láskou, trpělivostí a pokorou učí se přijímat a bojovat zároveň 🙏🏻 ...na podporu jejich boje se zákeřným onemocněním, které Péťu potkalo už po půl roce jeho života. Prozatím většinu svého času, který na tomto světe měl, prožil po boku maminky v nemocnici. Nyní je konečně v domácí péči, ale stále je nutný lékařský dohled, kontroly, .... Léčba stále pokračuje a stojí celou rodinu mnoho sil a energie.

Věřím, že společným zpěvem manter pro uzdravení posílíme energii každého z nás ze srdce jdoucí, právě k němu.

Přestože ani ty, ani já nemůžeme pomoci všem, můžeme právě tady a teď❤️

s láskou Hanka

Sdílet událost