ne 26. 1. | Čelakovského 1074/18

mala náhrdelník

... pomůže ti tvých pocitů, myšlenek nebo přání dosáhnout.
Zakázat přihlašování
mala náhrdelník

Čas a místo

26. 1. 2020 9:30 – 12:30
Čelakovského 1074/18, Čelakovského 1074/18, 430 01 Chomutov, Česko

O události

Přijď si vyrobit svou “Malu” 

Pokud zrovna meditace ani jóga není pro tebe zrovna to pravé, můžeš používat svůj mala náhrdelník jako odraz toho po čem právě toužíš.  

... pomůže ti tvých pocitů, myšlenek nebo přání dosáhnout.  

Rudraksha, “Boží slzy”,  korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. 

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii. 

Podle prastaré tradice, když se z Rudrakshy vyrobil náhrdelník užívaný při meditaci – jinými slovy mala – počet korálků musel být násobek 9 s optimálním počtem 108 korálků. 

Mým cílem je, aby každý účastník kurzu odcházel s vlastním originálním šperkem, který si sám vyrobí a bude z něj mít radost.  

Přijďte si vyrobit originální šperk vhodný pro každodenní nošení.  

V příjemném prostředí s vůní lahodného čaje a kávy se na vás těší Hanka 

Cena 700,- Kč (v ceně je veškerý materiál na výrobu jednoho náhrdelníku - najdeš tu lávové kameny, rudrakshu a minerální kameny, také dřevěné a skleněné korálky, bižuterní doplňky a barevné střapce; chutné občerstvení a lahodná káva, čaj)  

Rezervace je platná po uhrazení zálohy ve výši 300,- na účet  2701157966 / 2010 VS-tvé telefonní číslo, do zprávy pro příjemce uveď MALA  

Přijď si vykouzlit svou vizi na nový rok  

Sdílet událost