po 26. 11. | Místo bude upřesněno

Dotek esenciálního oleje pro tebe

Přijďte si ovonět nejčistší esenciální oleje. Přírodní vůně od uklidňující levandule až po léčivý eukalyptus. Každý olej pomáhá na celou řadu neduhů a tak není vždy snadné si vybrat.
Zakázat přihlašování
Dotek esenciálního oleje pro tebe

Čas a místo

26. 11. 2018 18:00 – 19:30
Místo bude upřesněno

O události

Esenciálních olejů je tolik, kolik je lidských trápení. Každý olej pomáhá na celou řadu neduhů a tak není vždy snadné si vybrat.

Přijďte si ovonět nejčistší esenciální oleje. Přírodní vůně od uklidňující levandule až po léčivý eukalyptus.

dōTERRA znamená "Dar Země"

Esenciální oleje, jinak známé jako silice, éterické oleje, jsou látky rostlinného původu. Esenciální oleje jsou přírodní aromatické látky, které se nacházejí v semenech, v kůře, ve dřevě, ve stoncích, listech, kořenech i květech rostlin. Jejich vůně bývá krásná a velmi silná. Na rozdíl od běžných rostlinných olejů (slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej apod.) jsou éterické oleje těkavé a na vzduchu se beze zbytku odpaří. Čisté esenciální oleje bývají průhledné a jejich barva se pohybuje od čiré, přes žluto-hnědou až k tmavě modré.

(CPTG) Certifikované čisté esenciální oleje terapeutické třídy ® firmy dōTERRA představují nejbezpečnější, nejčistší a nejléčivější esenciální oleje, které jsou v současné době dostupné. Jsou jemně a odborně vydestilované z rostlin, které byly vypěstované zkušenými pěstiteli v různých částech světa a sklizené ve správném čase a odpovídajícím způsobem.

Esenciální přírodní oleje získané z přírody mají schopnosti pročisťovat naši auru neboli energetická pole, a tím nám přinášejí pevnější zdraví, štěstí a spokojenost.

A protože užívání esenciálních olejů je velmi jednoduché a jejich účinek bývá hluboký, dokonce transformační, je dobré si zpočátku najít někoho, kdo má s oleji zkušenosti, případně studovat z bohatství materiálů, které byly o aromaterapii napsány. Aplikace esenciálních olejů se provádí buď přímou inhalací, masáží, nebo vnitřním užíváním.

...těší se na vás Lenka Marková, zkušená aromaterapeutka a přijala pozvání Na Obláček

přihlášení na akci je možné pouze přes web a Vaše místo je rezervované až po zaplacení rezervačního poplatku 150,- Kč, doplatek 200,- Kč uhradíte na místě., případně můžete uhradit celou částku najednou na účet vedený u KB 107-1777790237/0100, VS Vaše tel.číslo do poznámky uveďte Oleje a Vaše jméno

Sdílet událost