po 21. 1. | Čelakovského

Domácí vzdělávání. Zvládneme to?

Čeká Vás nástup do první třídy, uvažujete o domácím vzdělávání, ale nejste si jisti, zda je Vaše dítě a rodina pro tento způsob připravená? Připadáte si ztraceni v množství informací? Máte školáčka, který se ve škole trápí, je šikanován, nestíhá nebo je nadaný, ale nedostává prostor?
Zakázat přihlašování
Domácí vzdělávání. Zvládneme to?

Čas a místo

21. 1. 2019 17:00 – 19:30
Čelakovského, Čelakovského, 430 01 Chomutov, Česko

O události

Čeká Vás nástup do první třídy, uvažujete o domácím vzdělávání, ale nejste si jisti, zda je Vaše dítě a rodina pro tento způsob připravená?

Připadáte si ztraceni v množství informací?

Máte školáčka, který se ve škole trápí, je šikanován, nestíhá nebo je nadaný, ale nedostává prostor? Nevíte, jak začít, co je potřeba zajistit, jak se připravit? Přemýšlíte, jak zvládnout učení doma finančně, materiálně, osobnostně?

Už nyní musíte obhajovat jiný způsob žití a nevíte, jak si ustát před rodinou a okolím, že Váš potomek nenastoupí do školy? Na semináři o Domácím vzdělávání Vám předám dostatek informací, podle kterých se budete moci rozhodnout. Otevřeně budu mluvit i o nevýhodách a limitech.

Cena: 450 Kč za osobu, pro pár nebo 1+ doprovod je cena 750Kč, a vemte sebou i prarodiče

Rezervace: je platná po uhrazení celé částky na účet 107-1777790237/0100, VS - Vaše tel.číslo, nezapomeňte ho vepsat i do přihlášky;-)

Prosíme o včasnou rezervaci, abychom mohli připravit a vytisknout podklady.

po celou dobu akce je možné na vyžádání zajistit hlídání dětí v prostorách Kouzelné montessori školičky

Sdílet událost