čt 08. 8. | Čelakovského 1074/18

Decoupage aneb ubrousku čaruj

Vykouzli si tu nejkrásnější dekoraci pro svůj dům.
Zakázat přihlašování
Decoupage aneb ubrousku čaruj

Čas a místo

08. 8. 2019 17:00 – 18:30
Čelakovského 1074/18, Čelakovského 1074/18, 430 01 Chomutov, Česko

O události

Přijď si vytvořit originální dekoraci na sklo nebo květináč a ozdob si tak svůj domov, nebo potěš někoho ve svém okolí.

Pracovat budeme výtvarnou technikou decoupage, kdy budeme čarokrásné vzory ubrousků ze sbírky z koutů z celého světa nanášet a přenášet na různé podkladové materiály jako je sklo, keramika a dřevo.  Oblíbená ubrousková technika umí proměnit zdánlivě nudné předměty v krásné interiérové doplňky.

historie - Francouzská decoupage - Jejím základem byl vždy nějaký příběh. Zahrnovala velice složité kombinace, spoustu vrstvení různých materiálů (převážně papíru). Dekorace byla vyráběna v mnoha krocích, smíchaná z více stylů a technik. Často se francouzská decoupage používala na ozdobu porcelánu, komod, krabiček, na výrobu medailonků a kombinovala se i s mozaikou. Byla využívána také jako tapiserie.

Není v domě krásnější květiny než té, která je ve vlastnoručně dekorované váze:-)

V ceně kurzu 350,- je materiál na tvoření kouzelné dekorace.

Děti jsou vítány a společně je přizveme ke tvoření. Technika je vhodná úplně pro každého, jak pro dospělého, tak pro malé dítko. Nemusíte umět malovat, aby jste zvládli vytvořit krásný obrázek nebo ozdobit jakýkoliv předmět. Přijďte si užít tvůrčí a inspirativní odpoledne... u nás se kreativitě meze nekladou.

záloha na kurz je 100,- odešli ji prosím na účet 107-1777790237/0100, VS tvé telefonní číslo a do zprávy pro příjemce uveď "ubrousek"

Sdílet událost